Memorial Frantiska Hrdlicky

English

MEMORIÁL
FRANTIŠKA HRDLIČKY

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ U19
20.7. - 21.7. 2018, TEPLICE
ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Ubytování týmů (během turnaje)
Účastníci turnaje budou ubytování na Hotelu Panorama v Teplicích, kde bude zároveň i sídlo turnajové komise. 
Adresa hotelu je "U Panoramy 2959", 415 01 Teplice, pro navigační účely je však dostupný a dobře viditelný z ulice "Pod Doubravkou" v Teplicích.

Rekonstruovaný hotel poskytne hráčům ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hotelový komplex se nachází v klidném prostředí, přímo pod hradem Doubravka. Týmy budou mít k dispozici stylovou restauraci, salonky pro taktické porady a základní relaxační vybavení. 

Turnajová hřiště
V okamžiku příjezdu na Hotel Panorama v Teplicích obdrží každý tým adresy hřišť, na kterých budou probíhat tréninky nebo zápasy turnaje. Pořadatel turnaje zároveň zajistí doprovod autobusu k místu konání tréninku nebo zápasu. 

Tréninky (čtvrtek večer, pátek dopoledne)
V případě zájmu týmu o trénink plánovaný po příjezdu ve čtvrtek v podvečer nebo v pátek dopoledne jako rozcvičení před odpoledním startem turnaje zajistí turnajová komise tréninkovou plochu. Tréninky však nebudou probíhat na turnajových hřištích.
V případě požadavku na trénink prosím kontaktujte alespoň v denním předstihu turnajovou komisi na emailové adrese: jan.skypala@asp-liga.cz

Místo setkání, Organizační porada (pátek 12:00)
Všechny týmy, které do Teplic dorazí ve čtvrtek odpoledne nebo v pátek dopoledne jsou očekávány na Hotelu Panorama.
.
Organizační porada  před zahájením turnaje s upřesněním všech pravidel, postupového klíče, organizačních záležitostí, technického zajištění turnaje a potvrzení barev dresů
proběhne v pátek 20.7. ve 12:00 v restauraci Hotelu Panorama. Účast zástupců všech týmů je nutná.

Oficiální večeře zástupců klubů (pátek 20:00)
Turnajová komise si dovoluje pozvat zástupce všech klubů ke společné slavnostní večeři s partnery a pořadateli turnaje, která proběhne ve městě Teplice. Neformální setkání je především aktem poděkování za účast na Memoriálu Františka Hrdličky s ochutnávkou české kuchyně a české tradice v pohostinnosti.