English

MEMORIÁL
FRANTIŠKA HRDLIČKY

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ U19
28.7. - 29.7. 2017, TEPLICE
FINÁLE SE ODEHRAJE V AGC ARÉNĚ V SOBOTU 29.7. OD 11:00 HODIN

Ve stejný den, kdy A-mužstvo vstoupí do nové sezóny zápasem v Praze na Slavii, vyvrcholí Memoriál finálovými zápasy. V sobotu 29.7. dopoledne (od 11:00) se nabízí vyrazit na fotbalový předkrm na Stínadla, kde se uskuteční finálový zápas druhého ročníku Memoriálu Františka Hrdličky, večer pak od 20:00 přijde hlavní chod v podobě zápasu A-mužstva na Slavii.

V letošním ročníku tak dokonale vyšel záměr pořadatelů, aby turnaj Memoriálu de facto zahajoval novou ligovou sezónu a teplickým fanouškům obstaral příjemný úvod do nových ligových bojů.

Loňské finále Memoriálu mezi dorostenci FK Teplice a Dynamem Dresden bylo na programu až po pátečním úspěsném vstupu A-mužstva do sezóny 1. ligy, které v pátek večer zvítězilo na Dukle Praha 1:0. Letošní finálový den bude ideálně načasovaný a třeba i podobně úspěšný jako loni. V sobotu v 11:00 hodin vyvrcholí Memoriál Františka Hrdličky finálovým zápasem, který se uskuteční na hlavním stadionu. Po slavnostním ceremoniálu tak může následovat poklidný přesun do Edenu, kde začne nový ročník 1. ligy České republiky, letos pod názvem HET liga. 

Po loňské výměně trávy na hlavní hrací plochy stadionu AGC Arena Na Stínadlech tak letos bude možné odehrát finále na stadionu, kde následně budou předány i ocenění všem účastníkům turnaje. Pořadatelé věří, že sobota 29.7. bude tím pravým fotbalovým dnem.

Datum:
10. 7. 2017

Další články:
Memoriál Františka Hrdličky byl rozlosován

Finále se odehraje v AGC Areně v sobotu v 11:00 hodin

FK Teplice vstoupí do turnaje proti Honvédu Budapest