English

MEMORIÁL
FRANTIŠKA HRDLIČKY

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ U19
28.7. - 29.7. 2017, TEPLICE
NOVINKY
V pátek odpoledne budou odehrány zápasy základních skupin Memoriálu Františka Hrdličky.
Obhájce loňského vítězství v turnaji, domácí FK Teplice, zahájí ve skupině A proti maďarskému mistrovi, týmu FC Honvéd Budapest. Ve skupině B se na úvod objeví populární Dynamo Dresden v zápase proti Bohemians Praha.
Další zápasy skupin A a B ihned navážou a o rozdělení dvojic pro sobotní zápasy o umístění bude rozhodnuto již v pátek večer. Skupina A doplňuje Zaglebie Lubin, skupinu B FK AS Trenčín.
MORE
Tři týdny před zahájením turnaje znají všechny kluby turnajový klíč, který vede k případnému vítězství ve druhém ročníku.
Oproti loňskému čtyrčlennému zahajo-
vacímu ročníku se letos turnaj koná již se šesti účastníky, kteří byli rozdělení do dvou skupin po třech. Po pátečním odehrání skupin se v sobotních finálových zápasech utkají stejně umístěné týmy.
Oba čeští zástupci FK Teplice a Bohemians Praha byli nasazeni do rozdílných skupin, stejně tak loňští finalisté FK Teplice a Dynamo Dresden byli rovněž nasazeni do opačných skupin. O dalších týmech ve skupině A a B již rozhodl los.
MORE
Ve stejný den, kdy A-mužstvo vstoupí do nové sezóny zápasem v Praze na Slavii, vyvrcholí Memoriál finálovými zápasy.
V sobotu 29.7. dopoledne (od 11:00) se nabízí vyrazit na fotbalový předkrm na Stínadla, kde se uskuteční finálový zápas druhého ročníku Memoriálu Františka Hrdličky, večer pak od 20:00 přijde hlavní chod v podobě zápasu A-mužstva na Slavii.
V letošním ročníku tak dokonale vyšel záměr pořadatelů, aby turnaj Memoriálu de facto zahajoval novou ligovou sezónu a teplicým fanouškům obstaral příjemný úvod do nových ligových bojů.
MORE